EDUCATION ADVENTURE CAMP

Kamp Programı

Otelimiz

IC Hotels Santai, Antalya’nın Belek bölgesinde, 94.000 m2 alana üzerine kurulu, Akdeniz’in en güzel kumsallarından birinden denize girebilme imkanını sunan, binbir çeşit bitki ve ağaç çeşidini bünyesinde barındıran, 2015 yılında tamamı yenilenen 508 odasıyla, çocuklarımıza muhteşem bir tatil deneyimi sunuyor. ‘Alkolsüz Herşey Dahil’ konsepti ile  hizmet veren IC Hotels Santai, Antalya şehir merkezine 40 km, Antalya Hava Limanına ise 30 km uzaklıkta bulunuyor.

Alkolsüz Herşey Dahil Konsept 08.00 - 24.00 saatleri arasında geçerlidir.

Sabah, öğle ve akşam açık büfe, aperatif ikramlar ve çay saati.

Sınırsız alkolsüz yerli içecekler.

 

Konaklama

Çocuklarımız ,hazırlanan 29 m2’lik  odalarda kendi öğretmenleri tarafından belirlenecek olan odalama listelerine göre konaklayacaklardır.
Konaklamalarımız öğretmen ve eğitmenlerimizin bilgisi dahilinde 3 ve 4’erli olarak düzenlenecektir.
Oda düzeni kampa katılan öğrencilerimiz  tarafından sağlanmaktadır. Oda temizliği otel housekeeping görevlileri tarafından her gün düzenli bir şekilde yapılmaktadır.

 

Kamp İdaresi

Kamp süresi içerisinde çocuklarımız ile ya da  kamp ile ilgili konularda kamp idaremiz size yardımcı olacaktır. Çocuklarımızın kampta çıkabilecek sorunlarını kamp idaresi çözümleyecektir. Çocuklarımızın oda denetimleri idare tarafından yapılmaktadır. Kampın tüm denetimini kamp idaresi yürütmektedir. Ayrıca otel güvenlik şirketi de bu çalışmalarda bizimle beraber hareket etmektedir.

 

Yüzme

Sorumlu yüzme antrenörü, grup lideri eşliğinde ve  cankurtaran gözetiminde yapılmaktadır. Yüzme bilmeyen çocuklarımıza yüzme öğretmeni tarafından ders verilir. Yüzme eğitimi, görevli antrenörlerimiz tarafından gözetim altındadır. Yüzme saatlerine grup olarak katılırlar ve çocuklar kesinlikle tek başlarına havuza giremezler. Havuzda çeşitli animasyonlarla zevkli saatler geçirirler.

 

Eğlenceler

Çocuklarımız, grup liderlerimiz bütün kampın bir araya geldiği eğlence programları, eğlencenin yanında büyük bir aile olduğumuzu bize hissettirir. Disko, partiler, konserler, gece sineması ve çeşitli animasyonlar...

 

Eğitmenler ve Grup Liederleri

Branşlarında uzman, 10-16 yaş grubu öğrencilerine eğitim verecek olan seçkin eğitmen,antrenörlerimiz ve grup liderlerimiz eşliğinde çocuklarımız yeteneklerini geliştirme imkanı bulacaklar.

 

Öğrencinin Yanında Getirmesi Gerekenler

Penye tişört, sweatshirt, şort, eşofman, spor çorabı, spor ayakkabı, iç çamaşırı, pantolon, gömlek, kazak/polar, yağmurluk, günlük ayakkabı, pijama, terlik, mayo, deodorant, diş macunu, diş fırçası

Kamp Ücretine Dahil Olan Hizmetler

  • (4 Gece-5 Gün) Alkolsüz hersey dahil konaklama
  • Tüzüge uygun araçlar ile havaalanı-otel-havaalanı transferleri
  • Egitimlerde kullanılacak her türlü malzeme ve materyaller
  • Seyahat saglık sigortası
  • Fiyatlarımız 3 ve 4 kisilik oda konaklamalarında geçerlidir.
  • Coffee Break ( Kurabiye ve kek saati )
  • Yemekler Açık Büfe ( Sabah kahvaltısı, ögle yemegi, aksam yemegi )
  • Kamp süreci giris günü ögle yemegi ile baslar, çıkıs günü sabah kahvaltısı ile sona erer.
  • Transferlerimiz Antalya Hava Alanı ve Antalya Otogar için geçerlidir.

 

Sağlık

Kamp döneminde yaşanabilecek sağlık sorunlarına karşı gerekli müdahale sistemi oluşturulmuştur. Kamp otelimiz resmi ve özel sağlık kuruluşlarına 15 dakika mesafededir. Kamp öncesinde kampçıların sağlık durumları hakkında ailelerden detaylı bilgi alınır ve geçirmiş olduğu hastalıklar veya düzenli kullandığı ilaçlar kampçıların dosyalarına işlenir. Çocuklarımız kamp süresince hemşire personelimiz ve tarafımızca en yakın hastaneye götürülerek, hastane doktoru tarafından kontrol altında olacaklardır.

Tarih Aralığı Kişi Başı

Genel Şartlar

1989 yılından beri Kongre, Yurt Dışı Okulları, Soru Çözme ve Motivasyon Kampları ve Kültür Turlarıyla turizm alanında hizmet veren firmamız TUANNA TURİZM (GÖK-ER TRAVEL)her yıl olduğu gibi Türkiye’nin ilk ve tek Matematik Müzesi Tales Matematik Müzesi danışmanlığında “Education & Adventure Camp Da Vinci ” adıyla Türkiye’nin en büyük Sömestre Kampını düzenlemekten onur duymaktadır. 

Programımıza Education & Adventure Camp Da Vinci ismini vermemizin nedeni, çalışmalarımızı soyut halden somut hale getirerek dokunmalarını, uygulamalarını, problem çözme ve keşfetme becerilerini geliştirmek. Da Vinci’nin matematiksel düşünme yeteneğinin yanında, resimden müziğe,mimariden mühendisliğe her alanda ürün verip çok yönlü olmasıdır. Matematik Müzesi ve atölye çalışmalarından, IQ Center Bilim Sergisine, Bilim Atölyelerinden Geometri ile ilgili çalışmalara, çok yönlü spor ve sanat aktivitelerine,eğlenceli macera yarışmalarından Survivor yarışmalarına kadar çocuklarımızın geleceğe hazırlanmasında eğitim-öğretim ve kamp çalışmalarımız çocuklarımızın yararına olacağı inancı taşımaktayız.   
 
Bu dopdolu programda yer alan Eğitim Aktiviteleri ,Spor Aktiviteleri ve Atölye Çalışmalarımızı içeren başlıklar aşağıda ki gibidir;
 
1.    Tales Matematik Müzesi
2.    Leonardo Da Vinci Sergisi
3.    Survivor
4.    English Speaking Work Shop 
5.    Spor Aktivitelerimiz ( Futbol-Basketbol-Voleybol ) 
6.    Boyama Atölye Aktiviteleri
7.    Otel Aktivitelerimiz 
8.    Matematik Atölyesi
9.    Geometri Sergisi
10.  Eğlence Aktiviteleri 
11.  Toprak Sanatları Atölyesi
12.  IQ Center Bilim Sergisi  
13.  Akıl Oyunları
14.  Yüzme
15.  Gastronomi Atölyesi
16.  Drama Atölyesi
17.  Vedic Matematik
18.  Oyun Atölyesi